Satış Ortaklığı Nasıl Ayarlanır?

MineWeb sitenizde Keyubu Ödeme Sistemi nasıl ayarlanıyor öğrenmek mi istiyorsun? Aşağıdaki anlatımdan yararlanarak kolayca öğrenebilirsin.

"Keyubu Satış Ortaklığı" Ayarları

Keyubu ödeme yöntemi, sunucunuza özel hazırlanan sitenizden alınan ürün ödemelerini, Keyubu hesabınıza aktaran bir sistemdir.

  • İlk olarak Keyubu müşteri paneline giriş yapıyoruz ve sol kısımda bulunan "Ödeme İşlemleri" başlığına tıklayıp, alt başlıklarından "Satış Ortaklığı" seçeneğine tıklıyoruz.

  • "Satış Ortaklığı" seçeneğine tıkladıktan sonra karşımıza gelen sayfada, hesabınıza özel oluşturulmuş "Token" ve "Ödeme ID" olarak iki adet kod sizi karşılayacaktır. Bunları kopyalayıp bir yere not alıyoruz.

Bu kodlar her hesaba özel farklı şekilde oluşturulmaktadır. Lütfen aşağıdaki görselde yazan kodları kullanmayın.

Sıradaki adımda bu bilgileri MineWeb üzerinde gereken yerlere yazmamız gerekmekte.

  • MineWeb sitemize yönetici hesabınız ile giriş yaptıktan sonra, "Yönetici Paneli" seçeneğine tıklayarak giriş yapıyoruz ve yine sol kısımda bulunan "Ayarlar" seçeneğine tıklayıp altında açılan bölümden "Ödeme Ayarları" kısmına giriyoruz.

  • Daha sonra sağ tarafta "Keyubu" ödeme sistemini göreceksiniz.

  • Yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak düzenleme menüsünü açıyoruz.

  • Burada not aldığımız Token ve Ödeme ID kodlarımızı istenen yerlere yazıp, ödeme sisteminin ismi vs. ayarlarını yaptıktan sonra kayıt ediyoruz ve işlem bu kadar.

Takıldığınız bir adım olur ise, Discord sunucumuzdan destek ekibimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.